HZbud Sp. z o.o.

HZbud SP. z o.o.

Napisz do nas

Dane teleadresowe

Zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie, e-mailowo, lub wykorzystując formularz kontaktowy znajdujący się obok.

Adres: ul. Wojska Polskiego 88c
65-762 Zielona Góra

Telefony: 68 382 15 90

E-mail: biuro@hzbud.pl

Administratorem danych osobowych jest HZbud sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, Al. Wojska Polskiego 88C, KRS 386243, e-mail biuro@hzbud.pl.
Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane za pomocą powyższego formularza kontaktowego. Osoba kierująca zapytanie wyraża dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w podanym zakresie.
Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi oraz przez okres sześciu miesięcy po jej udzieleniu w celu zapewnienia ciągłości komunikacji.
Osoba, której dane osobowe są przetwarzane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Osobie, która podała swoje dane osobowe, przysługuje prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez cofnięciem zgody.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie uniemożliwi przesłanie zapytania oraz udzielenie odpowiedzi na zapytanie.